Neohodnoceno

Závěrečná konference Centra české dětské knihy

Zveme vás na závěrečnou konferenci první etapy existence naší instituce, která v roce 2022 získala podporu Fondů EHP. V rámci závěrečného setkání proběhne zhodnocení dvouleté činnosti CČDK, představení aktivit, které jsme za tu dobu stihli uspořádat, ale také knih, které jsme vydali pro dětské čtenáře v edici Dveře do světa příběhů.
 
Zbývá lístků (4 ks)
0 Kč
Kategorie: březen
Datum: 21. 3. 2024
Místo: Hellichova 1, Praha 1
Poté přijde na řadu panelová diskuse na téma Podobnosti a rozdíly v přístupu k tvorbě, vydávání a prodeji knih pro děti v Česku a Norsku se třemi hosty – s norským nakladatelem Sveinem Størksenem (Magikon), nakladatelkou Ivanou Pecháčkovou (Meander) knihkupkyní Zuzanou Streichsbierovou (Dlouhá punčocha). Na závěr vystoupí Petr Eliáš, který představí aktuální dění ve Výroční ceně Zlatá stuha a instituci Česká sekce IBBY, jejíž jsme hrdým členem.

Konference proběhne ve čtvrtek 21. března od 15:00 do 17:30 na Velvyslanectví Norského království v Hellichově ulici. Akce bude tlumočena z norštiny Martou Bartoškovou. Přijměte pozvání na naši akci a také na drobné občerstvení. Prosím, v případě zájmu nám napište na info@ccdk.cz.
 
„Centrum Dětské Knihy České, reg. č. projektu KU-CA2-029, podpořeného z Fondů EHP 2014-2021 v rámci Programu Kultura.“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu