Neohodnoceno

Trénink argumentace a interpretace

Pořádný myšlenkový workout! Se začátkem nového roku všichni poběží do posiloven v záchvatu předsevzetí a lenošení po vánočních svátcích. My na konci ledna otevíráme filozofickou posilovnou, ve které pořádně potrénujeme naše mozkové závity. Zúčastnit se můžeš jednoho, nebo dvou dnů. Pojďme se vyhecovat a prosvištět naše komunikační dovednosti. Přidej se k silovému tréninku argumentů pro začátečníky i pokročilé! Workshop proběhne ve dvou dnech – 26. a 27. 1. 2024.

Zbývá lístků (10 ks)
0 Kč
Kategorie: leden
Datum: 26. 1. 2024
Místo: Vratislavova 7, Praha 2

Trénink argumentace je určen pro účastníky z různých oblastí, kteří se chtějí zlepšit v argumentaci a interpretaci. Vede ke zlepšení porozumění nejen v komunikaci s druhými lidmi, ale také ve vztahu k sobě samým.

Přesto, že kurz vede ke kritickému myšlení, nezapomíná na širokou oblast filozofie, která otevírá prostor například pro hledání otázek. Správně položená otázka totiž může vést k otevření struktur, které se za naším myšlením skrývají.

V kurzu budou naše argumenty ověřovány ve skupině, což vysoce zlepšuje dovednosti komunikace a naslouchání. Účastníci jsou vedeni nejen ke spolupráci, ale také ke konstruktivnímu komentáři, či nesouhlasu.

Kurz je navržen tak, aby každý z účastníků pochopil sílu argumentu, správné otázky a uměl lépe rozlišovat mezi interpretací a vlastním názorem. Základem kurzu je rozvíjení schopnosti naslouchání a pochopení, nikoliv stavba silného argumentu.

Kurz se tak hodí pro všechny, kteří chtějí odhalit základy komunikace a vnitřního dialogu. Jedná se o rozvoj měkkých dovedností, které využijí například pedagogové, manažeři, terapeuti a další profese, ve kterých je nezbytná přímá komunikace s klienty a pečlivá reflexe. Zúčastnit se však mohou i ti, kteří mají zájem o vlastní seberozvoj. V žádném případě není nutná předchozí zkušenost s filozofií, nebo technikami kritického myšlení. Kurz je vhodný také pro ty, kteří se již zúčastnili jakéhokoliv námi pořádaného programu.

Kurz organizuje nakladatelství Pink Box, přihlášení zde: https://pinkbox-obchod.sumupstore.com/vyrobek/trenink-argumentace-a-interpretace.

„Centrum Dětské Knihy České, reg. č. projektu KU-CA2-029, podpořeného z Fondů EHP 2014-2021 v rámci Programu Kultura.“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu