Neohodnoceno

Oslava 1. narozenin a křest knihy

Již 18. září oslaví Centrum české dětské knihy své 1. narozeniny. Zveme vás proto na oslavu!

A čím jiným oslavit naši činnost než křtem knihy Když se klíčovou dírkou rozlije tma Davida Košťáka a Anny Kulíčkové, která vychází jako první vlaštovka naší edice Dveře do světa příběhů.

 

Zbývá lístků (>20 ks)
0 Kč
Kategorie: září
Datum: 18. 9. 2023
Místo: Vratislavova 7, Praha 2

Anotace knihy

Maminka Tomáše uložila, přikryla a políbila na dobrou noc na čelo. Už je to nějakou chvíli a on přesto pořád nemůže usnout. A vlastně ani nechce. Vždyť venku je ještě světlo! Místo toho, aby počítal ovečky, nechá je potulovat se po celém domě kromě svého pokoje. Ten se před jeho očima ale začne proměňovat, když dovnitř klíčovou dírkou začne kapku po kapce pronikat tma… „Když se klíčovou dírkou rozlije tma“ je poetickou oslavou dětské představivosti. Knížka bohatá na hravé ilustrace inspirované estetikou dětské kresby vypráví o dobrodružstvích, která můžeme zažít, aniž bychom opustili zdi dětského pokoje.

Knihu bude možné si na místě zakoupit za speciální cenu 299 Kč.

„Centrum Dětské Knihy České“, reg. č. projektu KU-CA2-029, podpořeného z Fondů EHP 2014–2021 v rámci Programu Kultura. Akce probíhá pod záštitou ministra kultury Martina Baxy a radní MČ Praha 2 Jany Černochové.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu